Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. 3. 2009 jsme se opět sešli v tělocvičně, abychom si poslechli a hlasy dali nejlepším zpěváčkům školní družiny v Hlubočkách. Katka Kučková zpívala Zavři oči a jdi spát a musíme uznat, že z jejího krásného zpěvu nám až příjemně zamrazilo. Lucka Jánošíková zazpívala Zlaté střevíčky taky velmi hezky.  Poslední soutěžící Matěj Sečka předvedl velkou show s písní Statistika. Dětem se jeho představení velmi líbilo a dostal nejvíce hlasů. Pro všechny soutěžící byly připraveny pěkné ceny.  Na závěr jsme si zatancovali a celé odpoledne ukončili Motýlím tanečkem.

 25.2.2009 proběhlo druhé kolo DRUŽINOVÉ SUPERSTAR. Deset semifinalistů si připravilo písničku s doprovodem kláves či kytary. Musíme všechny semifinalisty pochválit za vzornou přípravu. Bylo to opravdu moc pěkné. Po zazpívání všech písniček děti házely své hlasovací lístky do "hlav". Nejvíce hlasů měli a do finále, které proběhne 4.3.2009 postupují Katka Kučková, Lucka Jánošíková a Matěj Sečka. Marťovi Krylovi uteklo finále o jeden jediný bod, stává se náhradníkem. Všichni postupující si opět připraví jednu píseň s doprovodem. Držíme palečky.

18.2.2009 proběhlo v tělocvičně první kolo DRUŽINOVÉ SUPERSTAR.  Každý soutěžící zazpíval jednu písničku a porota ve složení paní Sovová, paní Erbesová, paní Švébišová a paní Sečková měla velkou práci vybrat ty nejlepší zpěváky. Do druhého kola, které proběhne 25.2.2009 postoupili : Katka, Andrejka, Renča Adámková, Anička, Robin, Pavlínka, Matěj Sečka, Lukáš, Adam a Lucka. Mají za úkol připravit si jednu písničku s doprovodem  /karaoke, kytara, klávesy, flétna/.Všem soutěžícím děkujeme za účast, postupujícím přejeme hodně štěstí.

 

Náhledy fotografií ze složky Superstar 2009

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář