Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o školní družině 2009/2010

27. 8. 2009

Informace o školní družině

 

Provoz školní družiny začíná v 5,45 hod. a končí v 15,30 hod. Pokud vám nevyhovuje čas ukončení provozu a potřebujete ho prodloužit, sdělte svůj požadavek v co nejkratší době. Pobyt v ranní družině není povinný na rozdíl od družiny odpolední. Uvolnění z odpolední družiny by mělo být výjimečné a odůvodněné (návštěva lékaře). Mělo by být vždy osobně, nebo na základě písemné žádosti jen na námi předtištěném formuláři, který děti obdrží.  Je ke stažení i na http://www.druzinka.estranky.cz/.

 

Děti, které nejsou zvyklé doma posnídat, se mohou najíst po příchodu do družiny.

 

Převlečení :  V případě vycházek, při pobytu v tělocvičně, na hřišti nebo před školou se děti převlékají do družinového převlečení / nedávejte jim úplně nové tepláky, trička, spíše něco na donošení/. Abychom předešli nepříjemnostem ze záměnou, označte věci a uložte do pevných pytlíků, které budou v šatně. Igelitové tašky nejsou vhodné pro krátkou trvanlivost.

 

Na zápisním lístku, který slouží jako doklad přijetí žáka do ŠD, vyplňte obě strany. Všechny údaje jsou pro nás směrodatné.

 

Ranní družina není povinná, ale jestli je dítě přihlášené, mělo by se docházet. Příchod do ranní družiny je nejpozději do 7,15 hod. V tuto dobu se škola zamyká a otevírá se v 7,45 hod. Pokud se stane a opozdíte se, zazvoňte na své oddělení. Nemělo by to být ale krátce před otevřením školy na vyučování. Ranní družina má svůj program a pozdě příchozí se již nemohou zapojit do činnosti.

Odchod ze školní družiny je možný až ve 14,30 hod., v tuto dobu končí odpolední program, obyčejně se vracíme z vycházky

 

Poplatek za ŠD

Měsíční poplatek na žáka je 50,- Kč. První platba v částce 200,- Kč je splatná do 25.9.2009. Zahrnuje měsíce září – prosinec. Jestli máte důvod, je možné zažádat o snížení nebo prominutí poplatku. Ředitelka školy pak na základě vyhlášky 74/2005 Sb. o zájmovém vzdělávání  rozhodne o snížení poplatku.

 

V Hlubočkách 27.8.2009                             Ludmila Erbesová, vedoucí vychovatelka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář